|
|
|
|
 |
CyberCat
2013-06-18 09:09:20
|
33389
|
Szerintem csak részben genetika, nagyon sok idősebb házimacska is szenved ilyen problémáktól. Én azt hallottam, hogy inkább a mai száraz- és nedvestápok miatt van.
Nem tudom van-e tanulmány arról, hogy mi a veseproblémák aránya olyan macskáknál, akiket nyerskoszton tartanak. |
|
A hozzászólás:
 |
földiboszorka
2013-06-16 08:18:15
|
33387
|
sztem genetika, túltenyésztés? |
|
Előzmény:
 |
Hibiszkusz
2013-06-16 07:44:35
|
33386
|
Vajon miért pont az orientálisnak van ennyi gondja a veséjével? Mi történhetett???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|