Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2013-06-18 09:09:20 33389

Szerintem csak részben genetika, nagyon sok idősebb házimacska is szenved ilyen problémáktól. Én azt hallottam, hogy inkább a mai száraz- és nedvestápok miatt van.

Nem tudom van-e tanulmány arról, hogy mi a veseproblémák aránya olyan macskáknál, akiket nyerskoszton tartanak.

A hozzászólás:
földiboszorka Creative Commons License 2013-06-16 08:18:15 33387

sztem genetika, túltenyésztés?

Előzmény:
Hibiszkusz Creative Commons License 2013-06-16 07:44:35 33386

Vajon miért pont az orientálisnak van ennyi gondja a veséjével? Mi történhetett????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!