Keresés

Részletes keresés

Hibiszkusz Creative Commons License 2013-06-16 07:44:35 33386

Vajon miért pont az orientálisnak van ennyi gondja a veséjével? Mi történhetett????

A hozzászólás:
földiboszorka Creative Commons License 2013-06-15 18:15:29 33385

sajnálom :-(

 A miénk is orientális volt, szintén a veséje állt le, pedig évek óta spéci vesés tápot kapott.  Ez a fajta gyenge pontja.10 évet élt és nagyon agyas cicc volt.

Előzmény:
Hibiszkusz Creative Commons License 2013-04-27 13:10:27 33376

Régen jártam itt, most is szomorú hírrel jöttem...

Imádott cicám, Kattilan Wild Bill, nekünk egyszerűen Billy vagy Báró úr  eltávozott erről a Földről, élt hét és fél évet  :((((

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!