|
|
|
|
 |
Hibiszkusz
2013-06-16 07:44:35
|
33386
|
Vajon miért pont az orientálisnak van ennyi gondja a veséjével? Mi történhetett???? |
|
A hozzászólás:
 |
földiboszorka
2013-06-15 18:15:29
|
33385
|
sajnálom :-(
A miénk is orientális volt, szintén a veséje állt le, pedig évek óta spéci vesés tápot kapott. Ez a fajta gyenge pontja.10 évet élt és nagyon agyas cicc volt. |
|
Előzmény:
 |
Hibiszkusz
2013-04-27 13:10:27
|
33376
|
Régen jártam itt, most is szomorú hírrel jöttem...
Imádott cicám, Kattilan Wild Bill, nekünk egyszerűen Billy vagy Báró úr eltávozott erről a Földről, élt hét és fél évet :((((

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|