Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2013-06-15 16:54:38 753

Köszönjük Dénes!

 

Ügyes szerkezet, vezetése mint egy bútorfióké. :)

Azáltal, hogy kijár, mint egy fiók, inkább a benti, szobai (stúdió) fotózáshoz alkalmasabb. 

A fronti részre, akár még vaku, vagy más világítás is rászerelhető.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-06-14 22:29:09 752

Haliho !

 

barkácsolóknak...

 

http://www.diyphotography.net/diy-focus-rail-focus-stacking

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!