Keresés

Részletes keresés

bravura2 Creative Commons License 2013-06-24 08:41:53 236

a kérdést nem értem.

kültérre fagyálló lapot és flex. fagyálló ragasztót kell használj. nem drágább mint a többi.

A hozzászólás:
juhaszlaszlo1989 Creative Commons License 2013-06-12 14:27:59 234

Sziasztok!


Szeretnénk kültéren az erkélyünk padlóját csempével leburkolni. Úgy hallottam, hogy ez a ,,fagyásgátló,, vagy micsoda iszonyú drága. Mivel lehetne ezt helyettesíteni, hogy olcsó és hatékony legyen, és ne fagyjon fel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!