|
|
|
|
 |
Ironed
2013-06-09 18:38:02
|
4495
|
thx!, nem jöttem volna rá, valóban....:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Anubris
2013-06-09 18:13:41
|
4494
|
Szia,
18-55 obihoz 52mm, 18-105 67mm szűrő kell. Az objektív sapka hátoldalán rajta van az átmérő mérete, illetve az objektív "hátoldalán" hogy hol gyártották ott is. |
|
Előzmény:
 |
Ironed
2013-06-09 18:02:46
|
4493
|
helló,
van 2 alapobim, nikonhoz, 18-55, 18-105, nem nagyon értem a szűrők méreteit. honnan tudom, hogy milyen obihoz milyen szűrőméretet kell néznem, tehát, ha akarok egy szűrőt, milyen jó, mit kell néznem, keresnem? (az nagyjából már világos, hogy polár meg talán ND szűrő kellene....)
köszönet :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|