Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jromi Creative Commons License 2013-06-07 19:47:26 97

A macska szerethetőségéből szépségéből nem von le, hogy nincs törzskönyve, főleg hogy kaptad - ebben igazat adok Neked.

Ugyanakkor valóban fontos a törzskönyv annak aki veszi a fajta macskát,és az bizonyítja hogy fajtatiszta - ebben igazat adok Vicuskának.

Egy jó tenyésztő nem is adhat törzskönyv nélküli macskát.

Előzmény:
hantosj Creative Commons License 2013-06-05 13:08:34 96

A macsekot kaptam.. Tehát törzskönyve sincs.

Amúgy meg mindegy hogy keverék vagy faj,akkor is szép.

Meg persze rettenetes akaratos és eleven!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!