|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kenya15
2013-06-06 11:08:10
|
4485
|
cirkuláris polár, 10-15-ért (szűrőmérettől is függ) szerintem már Hoyából is kapni talán használtan B+W-t is |
|
Előzmény:
 |
Mixerboy1977
2013-06-06 10:44:31
|
4484
|
Sziasztok!
Örülök hogy ráakadtam erre a fórumra.
SZerintetek - akár konkrét példákkal is - a tájkép/felhőképekhez melyik szűrő (polár, Uv, stb, azon belül melyik Hama, B+W, stb ) a legmegfelelőbb
amelyekel szépen ki lehet emelni az ég/felhő kontrasztját?
Igazából középkategóriára gondoltam kb 10-15 e FT.
Köszi szépen a választ előre is!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|