Keresés

Részletes keresés

Mixerboy1977 Creative Commons License 2013-06-06 13:28:25 4489

Köszi.

A hozzászólás:
kenya15 Creative Commons License 2013-06-06 11:08:10 4485

cirkuláris polár, 10-15-ért (szűrőmérettől is függ) szerintem már Hoyából is kapni talán használtan B+W-t is

Előzmény:
Mixerboy1977 Creative Commons License 2013-06-06 10:44:31 4484

Sziasztok!

 

Örülök hogy ráakadtam erre a fórumra.

SZerintetek - akár konkrét példákkal is - a tájkép/felhőképekhez melyik szűrő (polár, Uv, stb, azon belül melyik Hama, B+W, stb ) a legmegfelelőbb

amelyekel szépen ki lehet emelni az ég/felhő kontrasztját?

Igazából középkategóriára gondoltam kb 10-15 e FT.

 

Köszi szépen a választ előre is!

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!