Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2013-06-03 16:06:19 1210

Erdei sikló szokott ilyen helyekre bújni. A tejessé, opálossá váló szem azért van, mert vedlés előtt áll, és olyankor a szemhéját is levedli. Hagyd csak nyugton, ártalmatlan, viszont fogyasztja az egereket.

A hozzászólás:
csepuhaju Creative Commons License 2013-06-03 12:58:13 1208

Üdv mindenkinek! Találtam egy siklót????? a kertben, egy tavalyi, egerek által szétrágott lucerna boglyában. Valószínűleg erdei sikló lehet, de a szeme nagyon fucsa, egyszínű kékes-szűrke és nincs írisze ha jól láttam. A hasa sintén egyszínű szürke volt. Valyon tényleg sikló, esetleg lehet más is? Nem látszott agresszívnek. Jól teszem ha hagyom békében? Bántani természetesen nem fogom, csak tanácstalan vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!