|
|
|
|
 |
T. Thick
2013-06-03 16:06:19
|
1210
|
Erdei sikló szokott ilyen helyekre bújni. A tejessé, opálossá váló szem azért van, mert vedlés előtt áll, és olyankor a szemhéját is levedli. Hagyd csak nyugton, ártalmatlan, viszont fogyasztja az egereket. |
|
A hozzászólás:
 |
csepuhaju
2013-06-03 12:58:13
|
1208
|
Üdv mindenkinek! Találtam egy siklót????? a kertben, egy tavalyi, egerek által szétrágott lucerna boglyában. Valószínűleg erdei sikló lehet, de a szeme nagyon fucsa, egyszínű kékes-szűrke és nincs írisze ha jól láttam. A hasa sintén egyszínű szürke volt. Valyon tényleg sikló, esetleg lehet más is? Nem látszott agresszívnek. Jól teszem ha hagyom békében? Bántani természetesen nem fogom, csak tanácstalan vagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|