Keresés

Részletes keresés

BRUT1 Creative Commons License 2013-06-02 16:07:36 233

udv.

 

Nekem sikerult flexel vagni. Elegge prol az igaz,de par darabot siman elvag. termeszetesen megfelelö vagolapot kell hasznalni.

sok sikert.

A hozzászólás:
Grossbau Creative Commons License 2013-06-02 15:24:40 232
 Üdv ! Kérdésem : padlólapot flex -szel tudok e vágni ? Csak egyenes vágás lenne, kb. 5  db.,  nem több. Volt egy nagyon jó kis kézivágom, de elkallódott.Be kéne a munkát fejezni ! Miért kérdezem ? Hát a flex  kölcsönbe lenne !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!