|
|
|
|
 |
BRUT1
2013-06-02 16:07:36
|
233
|
udv.
Nekem sikerult flexel vagni. Elegge prol az igaz,de par darabot siman elvag. termeszetesen megfelelö vagolapot kell hasznalni.
sok sikert. |
|
A hozzászólás:
 |
Grossbau
2013-06-02 15:24:40
|
232
|
| Üdv ! Kérdésem : padlólapot flex -szel tudok e vágni ? Csak egyenes vágás lenne, kb. 5 db., nem több. Volt egy nagyon jó kis kézivágom, de elkallódott.Be kéne a munkát fejezni ! Miért kérdezem ? Hát a flex kölcsönbe lenne ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|