Keresés

Részletes keresés

BRUT1 Creative Commons License 2013-06-01 22:45:49 231

:) :) Mar fel eve a csupasz betont nezem. :)

 

Mivel lakasfelujitasrol van szo es nem sietös igy raerek.

Az elöszoba olyan kicsi,hogy butor nem lesz benne,es igen diagonalisan szeretnem lerakni,de az eltolas megoldas nem annyira tetszik.Viszont ha az egyik fal mellett kezdem a lerakast közvetlenul,akkor a masik oldalon hinyozni fog a meretekböl adodoan egy par centis darab.

 

 

 

 

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2013-05-31 20:20:32 230

Ööö ....amúgy 10 napja ott "áll" az előszoba ?

Előző burkolat felszedve és "töröd" a fejed ??

:-)))

Előzmény:
BRUT1 Creative Commons License 2013-05-31 19:39:31 228

Hello!

 

Semmi ötlet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!