|
|
|
|
 |
BRUT1
2013-06-01 22:45:49
|
231
|
:) :) Mar fel eve a csupasz betont nezem. :)
Mivel lakasfelujitasrol van szo es nem sietös igy raerek.
Az elöszoba olyan kicsi,hogy butor nem lesz benne,es igen diagonalisan szeretnem lerakni,de az eltolas megoldas nem annyira tetszik.Viszont ha az egyik fal mellett kezdem a lerakast közvetlenul,akkor a masik oldalon hinyozni fog a meretekböl adodoan egy par centis darab.
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2013-05-31 20:20:32
|
230
|
Ööö ....amúgy 10 napja ott "áll" az előszoba ?
Előző burkolat felszedve és "töröd" a fejed ??
:-))) |
|
Előzmény:
 |
BRUT1
2013-05-31 19:39:31
|
228
|
Hello!
Semmi ötlet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|