Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2013-05-31 20:20:32 230

Ööö ....amúgy 10 napja ott "áll" az előszoba ?

Előző burkolat felszedve és "töröd" a fejed ??

:-)))

A hozzászólás:
BRUT1 Creative Commons License 2013-05-31 19:39:31 228

Hello!

 

Semmi ötlet?

Előzmény:
BRUT1 Creative Commons License 2013-05-21 22:36:11 227

Udvözlet!

 

Hogyan lehet szepen elosztani a lapokat,ha egy 1m szeles elöszobaban a 33X33 as lapokat ferden szeretnem lerakni.

Mivel ket lap öszesen kb 94 cm foglal el ebben az esetben,akkor a fenmarado 6 cm hogyan oszzam be?Vagyis ha ketoldalt harom,harom cm es csikot teszek az hogy nez ki?

Nem tudom eldönteni .

Kerek egy kis segitseget.

Udv

Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!