|
|
|
|
 |
joevagyok68
2013-05-31 20:20:32
|
230
|
Ööö ....amúgy 10 napja ott "áll" az előszoba ?
Előző burkolat felszedve és "töröd" a fejed ??
:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
BRUT1
2013-05-31 19:39:31
|
228
|
Hello!
Semmi ötlet? |
|
Előzmény:
 |
BRUT1
2013-05-21 22:36:11
|
227
|
Udvözlet!
Hogyan lehet szepen elosztani a lapokat,ha egy 1m szeles elöszobaban a 33X33 as lapokat ferden szeretnem lerakni.
Mivel ket lap öszesen kb 94 cm foglal el ebben az esetben,akkor a fenmarado 6 cm hogyan oszzam be?Vagyis ha ketoldalt harom,harom cm es csikot teszek az hogy nez ki?
Nem tudom eldönteni .
Kerek egy kis segitseget.
Udv
Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|