Keresés

Részletes keresés

Ambzso Creative Commons License 2013-05-30 18:01:08 7405

Kiskunfélegyháza állomás"vadon született" kis cicái -ott dolgozok figyelték, gozdozták a családot. Nap mint nap találkoztam velük és néha megörökítettem öket, mikor már  kisebb kilengés nélkül is járkáltak :) Azóta elvileg gazdira leltek (márnem voltak a helyükön)"

A hozzászólás:
RhB Creative Commons License 2013-05-30 17:55:31 7404

Nagyon aranyosak. :-))) A te cicáid? Pályaszám van rajtuk? :-)))

Előzmény:
Ambzso Creative Commons License 2013-05-30 14:07:59 7403

Sziasztok!

 

http://indafoto.hu/ambzso/image/18719861-c108d9f4/562531

 

Beköszönök egy cica puszival!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!