|
|
|
|
 |
KömKel
2013-05-27 21:48:10
|
131
|
Nézz meg egy szabványos óraszekrényt (Hensel). Az egymérős is 20e-nél kezdődik, és ez csak az üres doboz. Kell bele biztositék, fi-relé, konnektor, szabványos kötőkábelek az órához. Emellett földelés kell, valamint a légvezetéknek is szép ára van, ami elmegy az oszlopig. Ehhez kell tetőtartó is.
Nekem 3 fázis+vezérelt van, 90e Ft volt csak az óradoboz és a bele illő/kellő szarok.
|
|
A hozzászólás:
 |
zsombi
2013-05-27 20:14:35
|
130
|
| Ne már! Ezért mit adott az ELMÛ? Ennyi volt csak az engedély vagy mi... |
|
Előzmény:
 |
baumhauer
2013-05-27 13:19:53
|
129
|
Teljes komplett felújítás volt. ebben benne vannak a butorok is,amit mindehová asztalos csinált a mi elképzelésünk szerint. kéményt nem kellett bélelni mert nincs. de csak a villanyóra bővítése,hogy elbírja a gépeket egymaga 150.000-Ft volt az elmű felé! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|