Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2013-05-27 21:48:10 131

Nézz meg egy szabványos óraszekrényt (Hensel). Az egymérős is 20e-nél kezdődik, és ez csak az üres doboz. Kell bele biztositék, fi-relé, konnektor, szabványos kötőkábelek az órához. Emellett földelés kell, valamint a légvezetéknek is szép ára van, ami elmegy az oszlopig. Ehhez kell tetőtartó is.

 

Nekem 3 fázis+vezérelt van, 90e Ft volt csak az óradoboz és a bele illő/kellő szarok.

 

A hozzászólás:
zsombi Creative Commons License 2013-05-27 20:14:35 130
Ne már! Ezért mit adott az ELMÛ? Ennyi volt csak az engedély vagy mi...
Előzmény:
baumhauer Creative Commons License 2013-05-27 13:19:53 129

Teljes komplett felújítás volt. ebben benne vannak a butorok is,amit mindehová asztalos csinált a mi elképzelésünk szerint. kéményt nem kellett bélelni mert nincs. de csak a villanyóra bővítése,hogy elbírja a gépeket egymaga 150.000-Ft volt az elmű felé!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!