|
|
|
|
 |
zsombi
2013-05-27 20:14:35
|
130
|
| Ne már! Ezért mit adott az ELMÛ? Ennyi volt csak az engedély vagy mi... |
|
A hozzászólás:
 |
baumhauer
2013-05-27 13:19:53
|
129
|
Teljes komplett felújítás volt. ebben benne vannak a butorok is,amit mindehová asztalos csinált a mi elképzelésünk szerint. kéményt nem kellett bélelni mert nincs. de csak a villanyóra bővítése,hogy elbírja a gépeket egymaga 150.000-Ft volt az elmű felé! |
|
Előzmény:
 |
zsombi
2013-05-22 14:37:33
|
114
|
| Mit tartalmazott ez a felújítás? Pl. kéménybélelés, konyhabútor, nyílászáró csere volt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|