|
|
|
|
 |
basinger
2013-06-25 23:08:57
|
548
|
A macskások a hibásak.
Ők szórják tele a világot gondatlanságból-butaságból senkinek sem kellő mennyiségű kóborló, sehová sem igazán tartozó macskákkal. Nem mintha a kutyarajongók sokkal jobbak lennének, de az ebek legalább gazdifüggőek, szemben az elvadulni úgyszólván bármikor képes macskákkal.
Nekem se kutya, se macska nem kell. Ha lesz is házi(?)állatom, az egy kaméleon lesz: elfér egy terráriumban, eltünteti a házból a rovarok nagy részét én nincs az az Isten, hogy zavarja bármelyik szomszédot is. |
|
 |
farkasfalka
2013-06-20 23:59:54
|
547
|
Inkább az a tény, hogy a macska tartók olyanok mint a macskáik. Ráadásul éppen hogy nem okoz örömöt nekünk. Sokkal jobban örülnék, ha azt tudnám elmondani, hogy a saját udvaromon nem lépek más macskájának a szarába. Kiváncsi lennék,ha az én németdogom oda tojna, vagy odavizelne a lábtörlődre, mit szólnál? :) |
|
A hozzászólás:
 |
malevill
2013-05-22 16:33:14
|
546
|
Tény hogy betegek vagytok,ezért létre hozni egy topikot?Sajnállak benneteket hogy ez okoz nektek örömöt. |
|
Előzmény:
 |
farkasfalka
2012-11-03 14:16:06
|
540
|
Szerintem eltévedtél!
Itt a nyavajás macskákat utáljuk, nem a kutyákat!Nyalogasd a blogodat inkább! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|