Keresés

Részletes keresés

bravura2 Creative Commons License 2013-06-24 08:49:27 237

esetleg diagonálban.

joevagyok68 Creative Commons License 2013-05-31 20:19:14 229

Az előszoba padlójának egész "felülete" látható lesz ?

Vagy lesz ahol bútor eltakar valamennyit ?

 

ezt nem annyira értem.

"ferden szeretnem lerakni."

Ez alatt te diagonálra gondolsz ?

http://csempe-jarolap.hu/hidegburkolat.html

Mondjuk ez:

"Mivel ket lap öszesen kb 94 cm foglal el"

IS arra utal...

 

Mert ha igen, akkor ezt hogyan gondolod ?

"csikot teszek"

 

Esetleg rakd eltolt diagonálba és akkor nem annyira feltűnő...

BRUT1 Creative Commons License 2013-05-31 19:39:31 228

Hello!

 

Semmi ötlet?

A hozzászólás:
BRUT1 Creative Commons License 2013-05-21 22:36:11 227

Udvözlet!

 

Hogyan lehet szepen elosztani a lapokat,ha egy 1m szeles elöszobaban a 33X33 as lapokat ferden szeretnem lerakni.

Mivel ket lap öszesen kb 94 cm foglal el ebben az esetben,akkor a fenmarado 6 cm hogyan oszzam be?Vagyis ha ketoldalt harom,harom cm es csikot teszek az hogy nez ki?

Nem tudom eldönteni .

Kerek egy kis segitseget.

Udv

Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!