|
|
|
|
 |
bravura2
2013-06-24 08:49:27
|
237
|
esetleg diagonálban. |
|
 |
joevagyok68
2013-05-31 20:19:14
|
229
|
Az előszoba padlójának egész "felülete" látható lesz ?
Vagy lesz ahol bútor eltakar valamennyit ?
ezt nem annyira értem.
"ferden szeretnem lerakni."
Ez alatt te diagonálra gondolsz ?
http://csempe-jarolap.hu/hidegburkolat.html
Mondjuk ez:
"Mivel ket lap öszesen kb 94 cm foglal el"
IS arra utal...
Mert ha igen, akkor ezt hogyan gondolod ?
"csikot teszek"
Esetleg rakd eltolt diagonálba és akkor nem annyira feltűnő...
|
|
 |
BRUT1
2013-05-31 19:39:31
|
228
|
Hello!
Semmi ötlet? |
|
A hozzászólás:
 |
BRUT1
2013-05-21 22:36:11
|
227
|
Udvözlet!
Hogyan lehet szepen elosztani a lapokat,ha egy 1m szeles elöszobaban a 33X33 as lapokat ferden szeretnem lerakni.
Mivel ket lap öszesen kb 94 cm foglal el ebben az esetben,akkor a fenmarado 6 cm hogyan oszzam be?Vagyis ha ketoldalt harom,harom cm es csikot teszek az hogy nez ki?
Nem tudom eldönteni .
Kerek egy kis segitseget.
Udv
Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|