Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sbubu Creative Commons License 2013-05-15 12:04:06 17

 

A kék:

 

http://www.heidelbergcement.com/NR/rdonlyres/4EDD005C-4838-4C4F-B9C0-57FDA62B6DB6/0/CEMIIBMVLL325NVac_0.pdf

 

 

A piros tán ez lehet(mert gyártanak 3 féle pirosat is Vácon):

 

 

http://www.heidelbergcement.com/NR/rdonlyres/2260D1A3-30A1-4FA0-B298-C3530766C537/0/CEMIIBS425N_Vac_11_1.pdf

Előzmény:
sbubu Creative Commons License 2013-05-15 12:01:54 16

Nekem sem túl jók a tapasztalataim a szlovák cementtel. Ugyanolyan technológiával csináltunk kocsibejárót Váci cementből, majd pár év múlva folytattuk Szlovák cementtel. A Szlovák cementből készült részen viszonylag nagy felfagyások keletkeztek mát az első tél során és azóta is minden tavaszra, míg a régebbi Vácin szinte semmi ilyen nincs. Takarva, locsolva volt mindkettő a kötési idő alatt.   

 

Én azóta csak vácit használok. Eddig csak a kék CEM II/B_M (V-LL)32,5N váci volt felénk, de most lehet kapni a pirosat is, az 42,5N, most ezt fogom kipróbálni. A piros kb 200Ft-tak drágább mázsánként  a váci kéknél, a szlovák kb kék váci árban van vagy egy százassal olcsóbb mázsánként. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!