|
|
|
|
 |
Belgaóriás
2013-05-30 11:24:52
|
2560
|
Helló!
Megvannak még a gerlék?
Elérhetőséged elküldenéd nekem?
zoltan_kalmar@freemail.hu
70 3100205
|
|
 |
veggie83
2013-05-11 09:04:33
|
2558
|
Csak kíváncsiság, de miért ingyen? Ennyire nincs semmi értéke a Kacagónak? |
|
 |
Törölt nick
2013-05-10 23:04:15
|
2557
|
Szia! Írtam mailt, remélem megkaptad. ) Sajnost a tel számod elkajlódott. |
|
A hozzászólás:
 |
sjohn
2013-05-10 19:53:25
|
2556
|
Ha valakit érdekel, ingyen elvihető egy szakajtó tavalyi madár, különböző színekben.
Pestről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|