Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Krapulax1899 Creative Commons License 2013-05-07 14:35:25 14
Élesden beőrlik, behozzák ömlesztve, Lábatlanon csomagolják. Magyar Holcim cement nincs, mióta bezárták a hejőcsabai gyárat.
Előzmény:
tony-d Creative Commons License 2013-05-04 21:39:05 13

Nos utánna néztem milyen cementjeim maradtak tavalyról.Van még 4 zsák ez az eko cement, nem tudom mit csinálok még vele.Meg van majdnem egy egész zsák Holcim cement, ebből utubb talán vakolat készült.Érdekeségge, hogy a zsákon a feliratok az mind románia, csomagolja és forgalmazza Lábatlan, ennyire magyar ez is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!