Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hobbifotós-szolnok Creative Commons License 2013-05-05 05:10:37 189

Mindig van mindenre megoldás! A kompromisszumot meg nem elfogadni kell hanem kialakitani! Mondtatok egy csomó ötletet, korlátot, ami már közelebb visz a kompromisszumhoz, de nem kapkodok, hátha kevesebb kompromisszummal is lehet valamit kihozni a dologból!  (és privátban is érkezett pár ötlet)

Köszönöm, de provokációra jönnek a legjobb ötleteitek!

Előzmény:
[Goon] Creative Commons License 2013-05-04 10:22:14 187

Erőszakosan kergeted az álmodat! Sajnos ebben a világban olyan nem létezik, hogy valamely műszaki termék (jelen esetben vaku) egyszerre legyen professzionális és olcsó is, ráadásul azonnal hozzáférhető legyen! Ilyen nem létezik!

Az említett 120.000,- Ft -ból max 1 db vakut veszel, ami az elvárásaidnak megfelel! Kompromissszumokat köthetnél, de te nem akarsz!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!