|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hobbifotós-szolnok
2013-05-05 05:10:37
|
189
|
Mindig van mindenre megoldás! A kompromisszumot meg nem elfogadni kell hanem kialakitani! Mondtatok egy csomó ötletet, korlátot, ami már közelebb visz a kompromisszumhoz, de nem kapkodok, hátha kevesebb kompromisszummal is lehet valamit kihozni a dologból! (és privátban is érkezett pár ötlet)
Köszönöm, de provokációra jönnek a legjobb ötleteitek! |
|
Előzmény:
 |
[Goon]
2013-05-04 10:22:14
|
187
|
Erőszakosan kergeted az álmodat! Sajnos ebben a világban olyan nem létezik, hogy valamely műszaki termék (jelen esetben vaku) egyszerre legyen professzionális és olcsó is, ráadásul azonnal hozzáférhető legyen! Ilyen nem létezik!
Az említett 120.000,- Ft -ból max 1 db vakut veszel, ami az elvárásaidnak megfelel! Kompromissszumokat köthetnél, de te nem akarsz!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|