Keresés

Részletes keresés

pasa61 Creative Commons License 2013-06-18 17:30:12 235

Szerintem penészedni fog! üdv: egy kőműves

A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2013-05-03 04:31:37 223
 Nos hasonló problémám van. Az egyik kádnál a túlsó fal vizesedik, igaz nem nagyon. Anno amikor építették nemhogy ragasztott csempe  felrakás nem létezett, nemhogy folyékony fólia. A csempék még vakolatba vannak rakva.  Még elég satbil a csempe és szép is. Mi lenne ha  az un. öntapadós műanyag tapétával bevonnám ?
Előzmény:
burkoloboy Creative Commons License 2013-05-02 20:04:59 221

Az épített zuhanyzóban oldalfalon 200cm ig legalább! Zuhanyzó vízszigetelés

Kádnál meg ha jól van beépítve teljesen felesleges! Kád beépítési útmutató  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!