|
|
|
|
 |
pasa61
2013-06-18 17:30:12
|
235
|
Szerintem penészedni fog! üdv: egy kőműves |
|
A hozzászólás:
 |
Dunit
2013-05-03 04:31:37
|
223
|
| Nos hasonló problémám van. Az egyik kádnál a túlsó fal vizesedik, igaz nem nagyon. Anno amikor építették nemhogy ragasztott csempe felrakás nem létezett, nemhogy folyékony fólia. A csempék még vakolatba vannak rakva. Még elég satbil a csempe és szép is. Mi lenne ha az un. öntapadós műanyag tapétával bevonnám ? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|