|
|
|
|
 |
Dunit
2013-05-03 04:31:37
|
223
|
| Nos hasonló problémám van. Az egyik kádnál a túlsó fal vizesedik, igaz nem nagyon. Anno amikor építették nemhogy ragasztott csempe felrakás nem létezett, nemhogy folyékony fólia. A csempék még vakolatba vannak rakva. Még elég satbil a csempe és szép is. Mi lenne ha az un. öntapadós műanyag tapétával bevonnám ? |
|
 |
joevagyok68
2013-05-02 22:02:02
|
222
|
" teljesen felesleges!"
Mi a különbség az "épített zuhanyzóban" zuhanyzás és a kádban zuhanyzás között ?
Mármint vízszigetelés szempontjából ...
Nem kap ugyanúgy vizet a fal ? |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|