Keresés

Részletes keresés

Dunit Creative Commons License 2013-05-03 04:31:37 223
 Nos hasonló problémám van. Az egyik kádnál a túlsó fal vizesedik, igaz nem nagyon. Anno amikor építették nemhogy ragasztott csempe  felrakás nem létezett, nemhogy folyékony fólia. A csempék még vakolatba vannak rakva.  Még elég satbil a csempe és szép is. Mi lenne ha  az un. öntapadós műanyag tapétával bevonnám ?
joevagyok68 Creative Commons License 2013-05-02 22:02:02 222

" teljesen felesleges!"

Mi a különbség az "épített zuhanyzóban" zuhanyzás és a kádban zuhanyzás között ?

Mármint vízszigetelés szempontjából ...

Nem kap ugyanúgy vizet a fal ?

A hozzászólás:
burkoloboy Creative Commons License 2013-05-02 20:04:59 221

Az épített zuhanyzóban oldalfalon 200cm ig legalább! Zuhanyzó vízszigetelés

Kádnál meg ha jól van beépítve teljesen felesleges! Kád beépítési útmutató  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!