Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2013-05-02 18:42:41 220

Ulláccik.. :-)

"Csodálkoznék, ha fordítva lenne..."

Akkor itt az idő a csodálkozásra ! 

A hozzászólás:
senset Creative Commons License 2013-05-02 18:29:59 219

Szia Joe! :)

 

Te mindenütt ott vagy! :D!!!

 

Szal a forgalmazó a zuhanytálcától max 80 cm magasságig kenne, a kád tetejétől meg 40 cm magasságig...

 

A burkoló meg mindenhol a csempézés tetejéig..

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2013-05-02 12:22:39 218

"A forgalmazó is mást mond meg a burkoló is..."

Melyik mennyit ? megtudhatjuk mi is ?

 

Nem komolyan értem, de mi lenne, ha átlagolod a kettőt !

A forgalmazó - mivel az a jó, minél többet elad ,mondja a magasabb értéket, a burkoló , meg az alacsonyabbat...(kevesebbet kell kenegetnie)  :-)

Csodálkoznék, ha fordítva lenne...

 

Én még a csapnál is felkentem 1,8-2 méter magasságig (kicsi kiszerelés kevés lett volna, mivel nagyot vettem inkább felkentem , mint kidobom)  :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!