|
|
|
|
 |
joevagyok68
2013-05-02 18:42:41
|
220
|
Ulláccik.. :-)
"Csodálkoznék, ha fordítva lenne..."
Akkor itt az idő a csodálkozásra ! |
|
A hozzászólás:
 |
senset
2013-05-02 18:29:59
|
219
|
Szia Joe! :)
Te mindenütt ott vagy! :D!!!
Szal a forgalmazó a zuhanytálcától max 80 cm magasságig kenne, a kád tetejétől meg 40 cm magasságig...
A burkoló meg mindenhol a csempézés tetejéig.. |
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2013-05-02 12:22:39
|
218
|
"A forgalmazó is mást mond meg a burkoló is..."
Melyik mennyit ? megtudhatjuk mi is ?
Nem komolyan értem, de mi lenne, ha átlagolod a kettőt !
A forgalmazó - mivel az a jó, minél többet elad ,mondja a magasabb értéket, a burkoló , meg az alacsonyabbat...(kevesebbet kell kenegetnie) :-)
Csodálkoznék, ha fordítva lenne...
Én még a csapnál is felkentem 1,8-2 méter magasságig (kicsi kiszerelés kevés lett volna, mivel nagyot vettem inkább felkentem , mint kidobom) :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|