Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Krapulax1899 Creative Commons License 2013-05-02 12:13:25 12
Csak szólok: A VSH is Holcim-cement. 51%-ban a Holcim tulajdona a tornai gyár. Lábatlanit meg sokáig már nem fogsz venni, mert idén bezárják a romhalmazt (100 éves vizes technológia, teljesen elavult gazdaságtalan). Beremend, Vác vagy Királyegyháza (Strabag-Labarge), ez marad itthon. Egyébként a CEM III egy jó cement, pl. a hejőcsabai CEM III-as nagyon jó volt, de ott bele is tették, ami kell. Egyébként meg nem csak az összetevők, hanem a szemcsefnomság meg a fajlagos felület is fontos (vízmegkötés, duzzadás stb.) Szlovákot vegyen az, akinek hét anyja van!
Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2013-05-01 15:34:58 5

Sajnos a tüzépesek jó része már nem rendel mást, mert ez olcsóbb, mint a normális minőség, és az emberek csak az árat nézik.

 

Holcim (azaz lábatlani) vagy váci cementet keress.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!