Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2013-05-02 12:22:39 218

"A forgalmazó is mást mond meg a burkoló is..."

Melyik mennyit ? megtudhatjuk mi is ?

 

Nem komolyan értem, de mi lenne, ha átlagolod a kettőt !

A forgalmazó - mivel az a jó, minél többet elad ,mondja a magasabb értéket, a burkoló , meg az alacsonyabbat...(kevesebbet kell kenegetnie)  :-)

Csodálkoznék, ha fordítva lenne...

 

Én még a csapnál is felkentem 1,8-2 méter magasságig (kicsi kiszerelés kevés lett volna, mivel nagyot vettem inkább felkentem , mint kidobom)  :-)

A hozzászólás:
senset Creative Commons License 2013-05-01 23:31:07 217

Sziasztok!

 

Burkolás előtt a kenhető vízyzigetelést milyen magasságban kell felkenni zuhanyzónál és a kádnál?

A forgalmazó is mást mond meg a burkoló is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!