Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tony-d Creative Commons License 2013-05-01 16:10:45 8

Ha jol emlékszek a szar szlovák cement CEMIII jelölésü.Kohósalak.

A 6mmes lamináltért pénzt is kár kiadni, még 7mm es is meggondolandó.

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2013-05-01 15:59:43 7

A cem IV-ből többet kell belerakni, mint a cem II-ből a betonba. Legalábbis ha az ember normális minőséget akar elérni...

Innentől kezdve viszont az ára ugyanaz a kettőnek.

Tehát nem használhatatlan, csak a másikhoz képest szarabb. (kb Mercedes-Opel különbség)

 

Én ha már 1 m3 beton kell, akkor inkább kihozatom földnedvesbe billenccsel, mert nem sokkal drágább (nálunk), mint kézzel kevergetni.

 

A mai épitőipari helyzetben meg mindenki próbál spórolni mindenen, nem véletlenül viszik a 6 mm vastag csempéket/járólapokat, és a 6 mm-es laminált parkettát is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!