|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tony-d
2013-05-01 16:10:45
|
8
|
Ha jol emlékszek a szar szlovák cement CEMIII jelölésü.Kohósalak.
A 6mmes lamináltért pénzt is kár kiadni, még 7mm es is meggondolandó. |
|
Előzmény:
 |
KömKel
2013-05-01 15:59:43
|
7
|
A cem IV-ből többet kell belerakni, mint a cem II-ből a betonba. Legalábbis ha az ember normális minőséget akar elérni...
Innentől kezdve viszont az ára ugyanaz a kettőnek.
Tehát nem használhatatlan, csak a másikhoz képest szarabb. (kb Mercedes-Opel különbség)
Én ha már 1 m3 beton kell, akkor inkább kihozatom földnedvesbe billenccsel, mert nem sokkal drágább (nálunk), mint kézzel kevergetni.
A mai épitőipari helyzetben meg mindenki próbál spórolni mindenen, nem véletlenül viszik a 6 mm vastag csempéket/járólapokat, és a 6 mm-es laminált parkettát is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|