Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tony-d Creative Commons License 2013-05-01 15:31:02 4

Ezt a kotványt én nem igen tenném bele se koszoruba, se keritésbe.

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2013-05-01 11:56:51 2

Tavaly egyik ügyfelemnek ilyen cementet hozta ki, és visszavitettem.

Tessék magyar cementet venni. Nem azért mert magyar, az meg szlovák, hanem a szlovák egyszerűen nem alkalmas aljzatbetonnak.

Koszorúba, keritésbe, stb okés, de olyan helyen ahol kopásnak van kitéve, egy kalap szar.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!