Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lá Kreacione Creative Commons License 2013-04-30 16:28:16 12

 Legyél vállakozó !

Munkát adsz magadnak, esetleg még pár alkalmazottnak  és vagy megélsz vagy nem !!

 Mindenki csak jólfizetett alkalmazott akar lenni !!

 

 

 Van egy rokon aki már vagy 20 éve vállakozó, szálláshelykiadással foglakozik. Van  az üzletben kb.100 milla.

 Viszont van egy nagy hibája: eddig minden alkalmazottját csak minimálbéren volt hajlandó foglakoztatni.

 Így ezek a minimálbéresek egy része meglopja, a másik pedig amint lehet tovább áll.

 Nem könnyű a vállalkozás, de  de tudomásul kell venni, hogy  ha csak a minimálbérre épül az hosszútávon nem életképes !!

 Az ember saját magát kizsákmányolhatja, kizsákmányolhatja a családtagjait, de idegent csak megfelelő bérért foglakoztatahat.

  Van viszont egy népréteg Mo.-on akit senki sem zsákmányol ki , mivel nem dolgoznak mégis megélnek !!

Előzmény:
szako71 Creative Commons License 2013-04-25 07:00:54 -

A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .

 

Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????

 

Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?

 

Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?

 

Tippek ötletek ki mit hogy csinálna .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!