Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
geo13 Creative Commons License 2013-04-28 21:48:28 2431

Az elővigyázat sosem felesleges. A ragadozó csak egyszer jusson be, és nagy kárt tesz.

Előzmény:
ZamboAti Creative Commons License 2013-04-28 20:52:10 2430

Igazából akkor a mérete már meg is van.Igazából estére be vannak zárva a galambok egy zárt helyre, ami teljesen védett,az alja is le van betonozva.Oda kártevő nem tud bejutni.Csak nappal lennének kiengedve a röpdébe.Ha azt is teljesen rágcsáló mentesíteni kellene, akkor azt a 15 nm-t is lebetonozhatnám, és persze legalább 20x20 mm-s dróthálóval, vagy ponthegesztett hálóval kellene oldalt, és felül is burkolnom.Szerintem anyósomék azért ennyi pénzt biztos nem tudnak kiszorítani a költségvetésből.:-) Bár a betonozás biztos nem fog megvalósulni, és ez a fajta aprólukú drótháló sem, de találtam 40x40x1.8-s dróthálót ami viszonylag jó árban van.Igazából nappal nem szoktam látni rágcsálókat, estére pedig be lesznek zárva.Így talán megmenekülnek a nyesttől, bár közel van a határ.Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!