Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2013-04-28 20:15:11 2428

Szia!Én tavaly kezdtem galambászkodni,az első dúc akkor épült,akác cölöpökön áll,és a padozat is akác.Jelenleg ebben van a 7 őár tenyészem,és most már csak 16 versenyzőm.Ennek a hossza a volierrel együtt 6 méter,a szélessége 1.70.Mellette most épül a fiatalok dúca,az 6 méter hosszú,és 2 méter széles.Itt is akác cölöpökön áll,és ennek is akác az alja,az oldala 2,5 lyukméretű drótháló.zen még lesz munka,de a java résszel már kész vagyunk.Mire le kell választani a kicsiket,remélem teljeen elkészül.

Előzmény:
ZamboAti Creative Commons License 2013-04-28 18:55:30 2427

Tisztelt fórumozók!

 

Galambröpdét szeretnék készíteni, kb 20 galambnak.A mérete körülbelül 3m x 5m-es lenne, a magassága 2m.Érdekelne, hogy ez a méret megfelelő lenne-e ennyi galambnak.Továbbá mit javasolnának, hogy miből készítsem el az oldalát, és a tetejét.Először a csibehálón gondolkoztam, de szerintem nincs sok tartása.Esetleg egymásfelett kihúzni két 1m magas kerítésdrótot vezér dróttal több helyen kifeszítve?6x6 cm-s osztás nem túl nagy, vagy válasszak kisebb osztásút?Köszönöm a választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!