Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
M.VIII Creative Commons License 2013-04-27 19:59:29 215

Hát a fene tudja... ha már kiadok érte ennyi pénzt...ma a mediában egy 7D-re tekerve próbáltam ki, az a példány szépen, húzósan járt. Amúgy képminőségre milyen? Hova lehet sorolni?

Előzmény:
bb51 Creative Commons License 2013-04-24 23:19:48 214

Szia. Ez a nehéz a fejem meg lötyög szindróma nekem abszolút nem érdekes. Mikor  pl sétálok vele a nyakamban, de amúgy is, fogom az objektívet, legalább nem verem oda semmihez. Ezt simán le lehet nyelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!