Keresés

Részletes keresés

*Ariel Creative Commons License 2013-10-12 20:14:10 33410

sajnos az én macskámnál, Coninál is veseelégtelenséget állapítottak meg. ): ő is Kattilan vonal, mint Hibiszkusz Billyje.

ő eddig napi 2x kapott infúziót, ettől javult az állapota, így már csak napi 1x kell még pár alkalommal.

akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, tanácsa, azt szívesen veszem. írjatok sokat és részletesen.

földiboszorka Creative Commons License 2013-06-15 18:15:29 33385

sajnálom :-(

 A miénk is orientális volt, szintén a veséje állt le, pedig évek óta spéci vesés tápot kapott.  Ez a fajta gyenge pontja.10 évet élt és nagyon agyas cicc volt.

ciderelle Creative Commons License 2013-05-01 21:10:04 33381

Hibiszkusz!Légyszi irj élérhetőseget email cimem puplikus.Köszi

ciderelle Creative Commons License 2013-05-01 15:18:19 33380

Őszinte részvétem:(((Sajnos tudom milyen érzés........ Köszönet Billy-nek," Smile őrzi emlékét mint utód".

dare2wear Creative Commons License 2013-04-29 20:15:50 33378

én is sajnálom )):

elárulod mi történt? beteg volt?

Norani2 Creative Commons License 2013-04-27 20:10:04 33377

Nagyon-nagyon sajnálom! Olvastam a másik cicás topikban, végig úgy drukkoltam nektek. Nagyon átérzem a fájdalmad. Próbálj arra gondolni, hogy csodálatos élete volt veled!

A hozzászólás:
Hibiszkusz Creative Commons License 2013-04-27 13:10:27 33376

Régen jártam itt, most is szomorú hírrel jöttem...

Imádott cicám, Kattilan Wild Bill, nekünk egyszerűen Billy vagy Báró úr  eltávozott erről a Földről, élt hét és fél évet  :((((

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!