|
|
|
|
 |
*Ariel
2013-10-12 20:14:10
|
33410
|
sajnos az én macskámnál, Coninál is veseelégtelenséget állapítottak meg. ): ő is Kattilan vonal, mint Hibiszkusz Billyje.
ő eddig napi 2x kapott infúziót, ettől javult az állapota, így már csak napi 1x kell még pár alkalommal.
akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, tanácsa, azt szívesen veszem. írjatok sokat és részletesen.
 |
|
 |
földiboszorka
2013-06-15 18:15:29
|
33385
|
sajnálom :-(
A miénk is orientális volt, szintén a veséje állt le, pedig évek óta spéci vesés tápot kapott. Ez a fajta gyenge pontja.10 évet élt és nagyon agyas cicc volt. |
|
 |
ciderelle
2013-05-01 21:10:04
|
33381
|
Hibiszkusz!Légyszi irj élérhetőseget email cimem puplikus.Köszi |
|
 |
ciderelle
2013-05-01 15:18:19
|
33380
|
Őszinte részvétem:(((Sajnos tudom milyen érzés........ Köszönet Billy-nek," Smile őrzi emlékét mint utód". |
|
 |
dare2wear
2013-04-29 20:15:50
|
33378
|
én is sajnálom )):
elárulod mi történt? beteg volt? |
|
 |
Norani2
2013-04-27 20:10:04
|
33377
|
Nagyon-nagyon sajnálom! Olvastam a másik cicás topikban, végig úgy drukkoltam nektek. Nagyon átérzem a fájdalmad. Próbálj arra gondolni, hogy csodálatos élete volt veled! |
|
A hozzászólás:
 |
Hibiszkusz
2013-04-27 13:10:27
|
33376
|
Régen jártam itt, most is szomorú hírrel jöttem...
Imádott cicám, Kattilan Wild Bill, nekünk egyszerűen Billy vagy Báró úr eltávozott erről a Földről, élt hét és fél évet :((((

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|