|
|
|
|
 |
Tahó Süsü
2013-04-25 15:42:33
|
7
|
Tudsz önellátó lenni, de csak bizonyos szintig, mik az igényeid? És mennyit tudsz rászánni?
Áram: van napelem, szélkerék cca 3 millió
Kaja: tudsz tartani csirkéket, tudsz ültetni, kell hozzá telek 1 millió +
Élettér: Kell hozzá ház 8 millió +
Közlekedés: Elektromos autó ? millió + 1 millió
Ezek szerényen számolt költségek.
Ami kérdés, mi kell más, mert internetet, laptopot, és sokmindent nem fogsz házilag gyártani. |
|
A hozzászólás:
 |
szako71
2013-04-25 09:53:22
|
6
|
A külföldre költözést arra értettem ,hogy mint egy lehetőség a megélhetésre (kinek mi a szakmája idegen nyelv ismerette milyen tudással rendelkezik keres uj hazát vagy csak munkahelyet magának ) a másik meg hogy maradok a kis hazámban és önellátó gazdaságot létre hozva élek . |
|
Előzmény:
 |
kilógó lóláb
2013-04-25 09:42:09
|
5
|
Nem tudsz önellátó lenni, mert nem az őskorban élünk. Már a középkorban sem igen voltak teljesen önellátó családok.
mehetsz külföldre dolgozni, de annak meg mi köze az önellátáshoz? A külföldi munkavállalás nem szinonímája az önellátásnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|