Keresés

Részletes keresés

szako71 Creative Commons License 2013-04-25 09:53:22 6

A külföldre költözést arra értettem ,hogy mint egy lehetőség a megélhetésre (kinek mi a szakmája idegen nyelv ismerette milyen tudással rendelkezik keres uj hazát vagy csak munkahelyet magának ) a másik meg hogy maradok a kis hazámban és önellátó gazdaságot létre hozva élek .

A hozzászólás:
kilógó lóláb Creative Commons License 2013-04-25 09:42:09 5

Nem tudsz önellátó lenni, mert nem az őskorban élünk. Már a középkorban sem igen voltak teljesen önellátó családok.

mehetsz külföldre dolgozni, de annak meg mi köze az önellátáshoz? A külföldi munkavállalás nem szinonímája az önellátásnak.

Előzmény:
szako71 Creative Commons License 2013-04-25 07:00:54 -

A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .

 

Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????

 

Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?

 

Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?

 

Tippek ötletek ki mit hogy csinálna .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!