|
|
|
|
 |
szako71
2013-04-25 09:53:22
|
6
|
A külföldre költözést arra értettem ,hogy mint egy lehetőség a megélhetésre (kinek mi a szakmája idegen nyelv ismerette milyen tudással rendelkezik keres uj hazát vagy csak munkahelyet magának ) a másik meg hogy maradok a kis hazámban és önellátó gazdaságot létre hozva élek . |
|
A hozzászólás:
 |
kilógó lóláb
2013-04-25 09:42:09
|
5
|
Nem tudsz önellátó lenni, mert nem az őskorban élünk. Már a középkorban sem igen voltak teljesen önellátó családok.
mehetsz külföldre dolgozni, de annak meg mi köze az önellátáshoz? A külföldi munkavállalás nem szinonímája az önellátásnak. |
|
Előzmény:
 |
szako71
2013-04-25 07:00:54
|
-
|
A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .
Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????
Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?
Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?
Tippek ötletek ki mit hogy csinálna . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|