|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Korundos
2013-04-25 08:41:33
|
3
|
"Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely "
a külföld egy eléggé tág fogalom
Egy példa : anno az 1800 -as évek elején, de inkább már az első harmadától nagyjából minden szabadnak hitt terület elfogyott - már ahol jó az éghajlat. De akadt még. Így pl. afrika déli részén. Ezt felefedezték a hollandok és elkezték a pionírkodást. évi 25 35 km mentek előre,majd úgy a századvégére nagyjából benépesítették a területet - 2 millió km2 majd 3x akkora mint a történelmi Magyarország, és mitörtént ? hát az angolok elírigyelték tőlük, az derék angolok. Akkoriba voltak a búr háboruk, ahol még a nagy demokrata Csörcsil is tevékenykedett. Az angolok kerekedtek felülre, de valahogy csak kijöttek a búrokkal, majd ráéreztek a lehetősségre a környék feketéi is.
szípen gyültek gyültek és jó 60 -65 évután ők kerültek többségbe.
Ezek a feketék nem azok az őslakosok akik néha néha találkoztak az első holland parasztokkal, azok tény voltak ott de nagyon nagyon ritkán.
Nos ha találsz ilyen területet hajrá, sok szerencsét, de házat építeni meg kell tanulni !!
Vagy lehet kinézni valami kész helyet is !! |
|
Előzmény:
 |
szako71
2013-04-25 07:00:54
|
-
|
A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .
Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????
Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?
Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?
Tippek ötletek ki mit hogy csinálna . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|