Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Korundos Creative Commons License 2013-04-25 08:27:43 2

Csapjál fel pionírnak !

 Ha nincs szabad terület, ritkítsál.

 Mit gondolsz az elődök hogy csinálták ?

  Egy ekhós szekér , igavonó, alapvető szerszámok, szárított élelem és mentek foglani a szabad földeket.

 Először megteszi a sátor is /házépítés/ később a földbevájt kunyhó, majd még később a faház !!

 Persze aki nem tud keményen és önállóan  dolgozni, az marad alkalmazott - másnéven szolga.

Előzmény:
szako71 Creative Commons License 2013-04-25 07:00:54 -

A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .

 

Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????

 

Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?

 

Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?

 

Tippek ötletek ki mit hogy csinálna .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!