|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Korundos
2013-04-25 08:27:43
|
2
|
Csapjál fel pionírnak !
Ha nincs szabad terület, ritkítsál.
Mit gondolsz az elődök hogy csinálták ?
Egy ekhós szekér , igavonó, alapvető szerszámok, szárított élelem és mentek foglani a szabad földeket.
Először megteszi a sátor is /házépítés/ később a földbevájt kunyhó, majd még később a faház !!
Persze aki nem tud keményen és önállóan dolgozni, az marad alkalmazott - másnéven szolga. |
|
Előzmény:
 |
szako71
2013-04-25 07:00:54
|
-
|
A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .
Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????
Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?
Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?
Tippek ötletek ki mit hogy csinálna . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|