Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-04-25 07:40:11 1

Ez egy általános naív álmodozás. Az átlagháztartás a jövedelme 20%-át költi élelmiszerre, ez lenne részben kiválltható (mert búzát, cukorrépát persze nem fog termeszteni), ez kevés, hacsak nem középkori módon akar élni.

A külföldi kolbászkerítés ilyen általános felvetése szintén az álmodozás kategória.

Ha már házépítés topik, akkor a kisméretű passzívház lehet egy viszonylag jó válasz.

Előzmény:
szako71 Creative Commons License 2013-04-25 07:00:54 -

A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .

 

Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????

 

Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?

 

Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?

 

Tippek ötletek ki mit hogy csinálna .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!