|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-04-25 07:40:11
|
1
|
Ez egy általános naív álmodozás. Az átlagháztartás a jövedelme 20%-át költi élelmiszerre, ez lenne részben kiválltható (mert búzát, cukorrépát persze nem fog termeszteni), ez kevés, hacsak nem középkori módon akar élni.
A külföldi kolbászkerítés ilyen általános felvetése szintén az álmodozás kategória.
Ha már házépítés topik, akkor a kisméretű passzívház lehet egy viszonylag jó válasz. |
|
Előzmény:
 |
szako71
2013-04-25 07:00:54
|
-
|
A kérdés ami sok-sok emberben felmerült mostanság .
Mit csináljak ,hogy a családom megélhetését biztosítsam ??????????
Külföldre költözem vagy csak dolgozni járjak ki és ingázak havonta a munka hely és a családom közt?
Esetleg önellátó gazdasággal oldjam meg a családom megélhetését?
Tippek ötletek ki mit hogy csinálna . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|