Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2013-04-25 14:19:43 19492

Örülök, hogy okés a kicsike! Kérlek fedd fel velem a kapcsolatot emailben! oroshazicsaj@citromail.hu

A hozzászólás:
ancus75 Creative Commons License 2013-04-22 14:55:43 19491

Szia Csajszi!

 

Köszönöm jól vagyunk.A dokik azt mondta,h nincs szükség székletmintára mert már nincs tünet.Kicsit vékonyka a drágám,de nem csodálom.Diétás táptól nem hízhat el.Maradt az RC sensitivity és a gastro intestinál.Pár napja adagolom neki a régi fajtatápját is.Eddig minden oké.Még a héten beszélek a dokival,mert oltásra is kell mennünk.

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2013-04-17 14:15:15 19490

Szia Ancus, mi újság? Hogy vagytok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!