|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2013-04-25 14:19:43
|
19492
|
Örülök, hogy okés a kicsike! Kérlek fedd fel velem a kapcsolatot emailben! oroshazicsaj@citromail.hu |
|
A hozzászólás:
 |
ancus75
2013-04-22 14:55:43
|
19491
|
Szia Csajszi!
Köszönöm jól vagyunk.A dokik azt mondta,h nincs szükség székletmintára mert már nincs tünet.Kicsit vékonyka a drágám,de nem csodálom.Diétás táptól nem hízhat el.Maradt az RC sensitivity és a gastro intestinál.Pár napja adagolom neki a régi fajtatápját is.Eddig minden oké.Még a héten beszélek a dokival,mert oltásra is kell mennünk. |
|
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2013-04-17 14:15:15
|
19490
|
Szia Ancus, mi újság? Hogy vagytok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|