Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zsüfi Creative Commons License 2013-04-18 21:34:56 2400

Tökéletesen igazad van.a tojással kapcsolatban vártam a segítséget.Lehet mégis maradok az Applaws tápnál.köszi

Előzmény:
Katyusa.. Creative Commons License 2013-04-18 10:26:11 2399

Nincs havonta 2000 ft a cicára,hogy jó száraztápot egyen?

Mi a havi limit amit macskakajára tudsz költeni?

A tyúktojást hagyd.

Adj a cicának nyers csirke,pulyka,marha húst(disznót soha).

Segítek,de miben?Konkrét adatok nélkül sajnos nem megy.

Ok,hogy nem vagy tenyésztő,de attól még ehet jót az állatod :)

Én se vagyok parlamenti képviselő magas bérért ,de jót eszek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!