Keresés

Részletes keresés

ancus75 Creative Commons License 2013-04-22 14:55:43 19491

Szia Csajszi!

 

Köszönöm jól vagyunk.A dokik azt mondta,h nincs szükség székletmintára mert már nincs tünet.Kicsit vékonyka a drágám,de nem csodálom.Diétás táptól nem hízhat el.Maradt az RC sensitivity és a gastro intestinál.Pár napja adagolom neki a régi fajtatápját is.Eddig minden oké.Még a héten beszélek a dokival,mert oltásra is kell mennünk.

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2013-04-17 14:15:15 19490

Szia Ancus, mi újság? Hogy vagytok?

Előzmény:
ancus75 Creative Commons License 2013-04-11 12:41:43 19489

Írom természetesen.Eddig Rc brit fajtatápot szárazból és nedvesből Shébát.A shéba volt az egyetlen amit megevett mostanában.Rengeteget próbáltam már.Viszont az tuti,h többet nem kap....én arra gyanakszom,h annak valamelyik összetevője okozza a problémát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!