Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jromi Creative Commons License 2013-04-16 19:16:44 86

Nem nincs ilyen,nem írtam ilyet, a mi ragdollunk tökéletes, csak azt írtam, hogy a túl sok szőroldó paszta lazítja a székletét.

A mienk kőkeményeket wc-zik:) Mi Oral Sensitive és Outddor-t adunk a ragdollnak enni.

5év alatt talán 2* volt lágyabb a széklete, ha megevett valamennyvel többi alutasakos tápot.

Előzmény:
Mr.Fireman Creative Commons License 2013-04-15 09:24:20 85
Ti is az Exploding Startol hoztatok a cicat? Ugyanez van a mi ragdollunkkal, pontosan ugyanez! Puffadt a minőségi táp ellenére és kicsit híg a széllete. (British Premium)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!