|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
jromi
2013-04-13 22:13:55
|
84
|
Itt még nem indult be a szőrvedlés, vagy már megszoktam a macskaszőrt:)
A porszívót már el sem rakjuk, szinte naponta kell.
Lehet itt nem mondtam, Eliza is 1 éves korában került hozzánk, és 1 nap alatt megszokott minket és a helyet. Nagyon ragaszkodó lett 1hónapon belül.
Mi már nem is vennénk kiscicát csak min 1 éves növendék macskát, vagy akár idősebbet! |
|
Előzmény:
 |
lea_organa
2013-04-13 14:23:46
|
82
|
Orvosi témában nem vagyok járatos. Ha érzékeny a cicus gyomra, akkor tényleg ki kell kisérletezni a neki való száraztápot. Kérjél mintát sok féléből, és talán hamar megtaláljátok a jól emészthetőt. A szőrhullás most tavasszal időszerű, nálunk is száll a levegőben a cicaszőr és a lakás szinte már sosem steril:( Azaz minden cicaszőr:) A napi porszívózás nálunk már kevés. Én vettem furminátort, de nem tudom használni, pedig állítólag ebben a vedlési időszakban megoldást jelent.
Tegyél fel fotót, kiváncsi vagyok milyen. Hogy hívják?
Miért tartogatta 1 éven át a tenyésztő? És mivel etette?
A környezetváltás is okozhat esetleg ilyen stresszes panaszokat.
Remélem hamar túl lesztek a gondokon és jön az önfeledt boldogság.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|