Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zordonC3 Creative Commons License 2013-04-12 11:38:04 50

köszi. Az a baj hogy ugye az üvegtégla 1 sor pontosan a fal közepén van, azaz kifelé nem mehetek (ott már ráfordultam a hőszigeteléssel jó vastagon), befelé meg max 10 cm helyem van és véget ér a fal. Lehet hogy annyi sincs.

 

Lehet hogy pl. vmi víztiszta polikarbonát lapot tennék elé (beltér felé) vagy az nagyon gagyi?

 

(lehet hogy 20 cm helyett 2 cm-t akartál írni és csak elírás?)

Előzmény:
burkolasweb Creative Commons License 2013-04-09 19:31:51 49

Egy rétegü hagyományos üvegtégla 2,7k hövezető képessége van, míg ha két sorban van és közte 20cm légrés akkor lecsökken 1.4 k értékre. A jobb ablakok 1k alatti (hármas üvegezésű ablak 0,7k) hővezetőképességgel rendelkeznek. Tehát érdemes hőszigetelés szempontjából két sor üvegtéglát csinálni!

 

burkolasweb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!