|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zordonC3
2013-04-12 11:38:04
|
50
|
köszi. Az a baj hogy ugye az üvegtégla 1 sor pontosan a fal közepén van, azaz kifelé nem mehetek (ott már ráfordultam a hőszigeteléssel jó vastagon), befelé meg max 10 cm helyem van és véget ér a fal. Lehet hogy annyi sincs.
Lehet hogy pl. vmi víztiszta polikarbonát lapot tennék elé (beltér felé) vagy az nagyon gagyi?
(lehet hogy 20 cm helyett 2 cm-t akartál írni és csak elírás?) |
|
Előzmény:
 |
burkolasweb
2013-04-09 19:31:51
|
49
|
Egy rétegü hagyományos üvegtégla 2,7k hövezető képessége van, míg ha két sorban van és közte 20cm légrés akkor lecsökken 1.4 k értékre. A jobb ablakok 1k alatti (hármas üvegezésű ablak 0,7k) hővezetőképességgel rendelkeznek. Tehát érdemes hőszigetelés szempontjából két sor üvegtéglát csinálni!
burkolasweb |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|