3 és fél órával a műtét után Csoki legnagyobb problémája, hogy lassan tálalom a konzervet. Persze ehhez olyan orvos is kell, de nálunk ez a természetes.
Szia! Örülök hogy már jól vagytok :) azért egy kislány cicának ez elég komoly műtét...
És mi miatt döntöttél úgy h váltasz a sziámi tápra?
Már több mint 12 hónapos a cicád?
Mert én nem tudom most eldönteni h Mischa (akit egyébként Picinek hívunk) milyen kaját kapjon, most RC Kittent eszik, de ő meg ma lett ivartalanítva (nagyon bágyadt még a drága) és ezek közül nem tudok dönteni:
Sziasztok!
Mi, pontosabban Cinka közben átesett az ivartalanításon, már varratszedés is megvolt azóta. Tegnap megfürdettük, hát mit ne mondjak, tele vagyok harci sérülésekkel :D. Kaját illetően közben átváltottunk a royal canin sziámijára. Viszont lenne egy kérdésem: régen mindig végig aludta az éjszakát, mostanában viszont folyamatosan felkel hajnal 3kor, es nem hajlandó visszaaludni. Ha a táljában maradt egy kis kaja, azt ilyenkor megeszi, aztán elkezd rosszalkodni, a függönyön lóg, játszik az egyébként általa sose használt játékokkal, miegymás. Valami tipp, hogy hogyan bírjam rá az éjszaka végigalvására? Egyébként azóta kel fel folyamatosan, mióta másik macsek van. De ő most itthon sincs, vendégségben van, de Cinka mégis felkel...