|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2013-04-17 14:15:15
|
19490
|
Szia Ancus, mi újság? Hogy vagytok? |
|
A hozzászólás:
 |
ancus75
2013-04-11 12:41:43
|
19489
|
Írom természetesen.Eddig Rc brit fajtatápot szárazból és nedvesből Shébát.A shéba volt az egyetlen amit megevett mostanában.Rengeteget próbáltam már.Viszont az tuti,h többet nem kap....én arra gyanakszom,h annak valamelyik összetevője okozza a problémát. |
|
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2013-04-11 08:49:14
|
19486
|
Húúú, örülök, hogy jobban van Luxi! Hááát igen, ha egyszer már megszokott valamit, akkor egy másik tápot nehéz átszokatni... szegénykém... Eddig milyen tápot evett?
Majd írd meg hogy mi lesz az eredmény, és mit állapítottak meg nála! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|