|
|
|
|
 |
Smancs
2013-04-11 11:41:37
|
248
|
én a saját nvem nem akarom megváltoztani, az tuti. akkor meg túl sokat írtam, meg ugyan, a névváltoztatás az nem változtat a történeteken magukon, attól még bárki könynen beazonosítható.
no meg egy csomó midnent az ember max szeméylesen mesél el, vagy hallgat meg írva nagyon nem ugyanaz .. nincsenek arckifejezések, gesztusok, mozdulatok... csomó része hiáynzik a kommunikációnak. És ez egy "kényes" téma.
ma a a téma megvitatható neten, de konkrét ehlyzetek nem hiszem.
de nem baj, csak érdekes volt a történeted amit leírtál. főleg a kamszkorosztályban Érdekelt vona, mit voltak a konkrét pontok, amin kibukott az egész.
|
|
A hozzászólás:
 |
születésnaplemente
2013-04-11 10:30:28
|
247
|
Hát, szerintem itt elbeszélgethetünk bármiről, majd megváltoztatom a neveket, vagy a lényegtelen információkat, hogy IRL ne legyen (teljesen) felismerhető a történet. |
|
Előzmény:
 |
Smancs
2013-04-10 17:57:36
|
246
|
sajnálom hogy nem publikus a mailed.. szívesen beszélgetnék veled. most olvastam vissza a történeted/történetet amit itt leírtál.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|