|
|
|
|
 |
Doory0521
2013-04-11 09:29:25
|
19488
|
Ancus! KÖszönöm, megpróbálom ott is! |
|
 |
oroshazicsaj
2013-04-11 08:49:14
|
19486
|
Húúú, örülök, hogy jobban van Luxi! Hááát igen, ha egyszer már megszokott valamit, akkor egy másik tápot nehéz átszokatni... szegénykém... Eddig milyen tápot evett?
Majd írd meg hogy mi lesz az eredmény, és mit állapítottak meg nála! |
|
A hozzászólás:
 |
ancus75
2013-04-11 06:45:30
|
19485
|
Csajszi,köszi az érdeklődést.Luxi jól van.Eddig 3 normál kakink volt a héten.RC sensitivity-t eszik.Pontosabban azt tuszkolom le a torkán.Nagyon utálja,de nincs más még 1 hétig legalább.Trovet szárazat is vettem,meg sem szagolja.Nehéz pali:-)Jövő hét elején lesz székletvizsgálat,abból sok minden kiderül majd.
Doory0521!Van itt egy olyan fórum,h .....állatorvosnál járt a macskám....ott tudnak tanácsot adni.Jobbulást a cicusnak. |
|
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2013-04-10 21:10:27
|
19483
|
Úúúúh Ancus nagyon sajnálom... én alávetném Luxit egy teljes kivizsgállásnak! Valami bél gond... ez csirke allergia lenne??? Hááát nem tudom...
Vérvétel, ultrahang, minden minden... És most mi a helyzet az Rc táppal kapcsolatban? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|