Keresés

Részletes keresés

Doory0521 Creative Commons License 2013-04-11 09:29:25 19488

Ancus! KÖszönöm, megpróbálom ott is!

oroshazicsaj Creative Commons License 2013-04-11 08:49:14 19486

Húúú, örülök, hogy jobban van Luxi! Hááát igen, ha egyszer már megszokott valamit, akkor egy másik tápot nehéz átszokatni... szegénykém... Eddig milyen tápot evett?

Majd írd meg hogy mi lesz az eredmény, és mit állapítottak meg nála!

A hozzászólás:
ancus75 Creative Commons License 2013-04-11 06:45:30 19485

Csajszi,köszi az érdeklődést.Luxi jól van.Eddig 3 normál kakink volt a héten.RC sensitivity-t eszik.Pontosabban azt tuszkolom le a torkán.Nagyon utálja,de nincs más még 1 hétig legalább.Trovet szárazat is vettem,meg sem szagolja.Nehéz pali:-)Jövő hét elején lesz székletvizsgálat,abból sok minden kiderül majd.

 

Doory0521!Van itt egy olyan fórum,h .....állatorvosnál járt a macskám....ott tudnak tanácsot adni.Jobbulást a cicusnak.

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2013-04-10 21:10:27 19483

Úúúúh Ancus nagyon sajnálom... én alávetném Luxit egy teljes kivizsgállásnak!  Valami bél gond... ez csirke allergia lenne??? Hááát nem tudom...

Vérvétel, ultrahang, minden minden... És most mi a helyzet az Rc táppal kapcsolatban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!