|
|
|
|
 |
ancus75
2013-04-11 06:45:30
|
19485
|
Csajszi,köszi az érdeklődést.Luxi jól van.Eddig 3 normál kakink volt a héten.RC sensitivity-t eszik.Pontosabban azt tuszkolom le a torkán.Nagyon utálja,de nincs más még 1 hétig legalább.Trovet szárazat is vettem,meg sem szagolja.Nehéz pali:-)Jövő hét elején lesz székletvizsgálat,abból sok minden kiderül majd.
Doory0521!Van itt egy olyan fórum,h .....állatorvosnál járt a macskám....ott tudnak tanácsot adni.Jobbulást a cicusnak. |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2013-04-10 21:10:27
|
19483
|
Úúúúh Ancus nagyon sajnálom... én alávetném Luxit egy teljes kivizsgállásnak! Valami bél gond... ez csirke allergia lenne??? Hááát nem tudom...
Vérvétel, ultrahang, minden minden... És most mi a helyzet az Rc táppal kapcsolatban? |
|
Előzmény:
 |
ancus75
2013-04-08 17:15:23
|
19481
|
Sziasztok!
Luxornak ismétekten előjött a véres nyálkás kaki:-(((3 hétig csirke rizs diétán volt.Mivel nem múlt el injekciót kapott megint és közökte a doki,h lehet allergiás a csirkére.Akkor előtte mitől volt?!Most Rc sensitivity-t kap kacsásat.Volt már valakinek ilyen témában tapasztalata? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|