|
|
|
|
 |
SpinyNorman
2013-04-12 15:09:09
|
26
|
Gazdihoz került! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
SpinyNorman
2013-04-10 21:05:25
|
25
|
Gazdát keres Panda. Rádon (Váchoz közel) dobták be egy kedves ismerősömék kertjébe. Nekik már van három kutyájuk, és nem tudják őt vállalni. Panda egy egészen fiatal, pár hetes kislány kutya, nagyon kedves, barátságos, jókedvű és igen okos. A fizimiskája meg valami fantasztikus a két monoklival, és a göndör szőrével :-)))
Aki jó gazdája lenne a következő tizensok évre, hívja a húsz-823-1688-as számot! :-)



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|