|
|
|
|
 |
BRUT1
2013-04-09 19:59:17
|
215
|
Hat lehet,hogy nem karcol eleg melyen,mert nem hallom mindig azt a jellegzetes karcolo hangot egyertelmuen az egesz muvelet elejetöl a vegeig,viszont a fali csempeknel ez meg volt... lehet a jarolapok felsö retege kemenyebb...ezt abbol is tudom,hogy a vidiafurom alig tudta atfurni...lehet ezeket a lapvago kerekeket élezni?
Udv
Csaba |
|
A hozzászólás:
 |
burkolasweb
2013-04-09 19:42:00
|
214
|
Jó burkoló szerszám, könnyű burkolás!
Egy határozott mozdulattal karcold meg, de elég erősen hogy "átszakítsa" a felső réteget.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|